Tip pre život: buďte rozumný

Rodinný život je zložitý. Nájdite rozumné riešenia, ktoré vám ho
pomôžu zvládať každý deň s úsmevom.

Tip pre život: buďte rozumný

Dve deti, práca na plný úväzok - to je náročná kombinácia.

Snažíme sa deliť si úlohy s manželom, ale nie je to jednoduché. Miliarda vecí, ktoré musíme urobiť a nikdy na nich nebude dostatok času. Skoro po narodení nášho malého diablika č. 2 som zistila, že mám dve možnosti: a) ujsť na vzdialený tropický ostrov a b) nájsť rozumnejší spôsob, ako zorganizovať náš čas a úlohy.
Navzdory lákavosti varianty „a“ som sa rozhodla pre tú druhú. To je predsa to, čo mamy musia, že áno? Šťastný deň :)

Urobila som pár zmien. Iba drobných, ale v celku vnímam veľký rozdiel.

Vezmite si napríklad výmenu plienok: predtým som musela vždy vziať dieťa do kúpeľne, čo znamenalo nechať naše staršie dieťa osamote, keď môj muž nebol doma. To často malo za následok rôzne pohromy (napríklad pomaľovanú stenu v obývačke…)
Takže som si pripravila malé miesta pre výmenu plienky na rôzných miestach nášho domu. Nič extra, len vlhčené utierky, balíček čistých plienok a prebaľovaciu podložku. Stále ich mám po ruke, keď potrebujem plienku vymeniť. Je to ďaleko jednoduchšie! (A výzdoba našich stien klesla o 80%!).

Mám rada presne takéto veci – jednoduché a rýchle riešenia. A takto postupujem aj pri výbere domácich spotrebičov.

Napríklad, potrebovali sme novú chladničku s mrazničkou. Nejakú dizajnovú, spoľahlivú a s funkciami, ktoré naozaj využijeme.

Po mnohých hodinách hľadania sme sa rozhodli pre kombinovanú chladničku Indesit eXtra. A sme naozaj veľmi spokojní!
Viete, ako ľahko potraviny v chladničke pribúdajú?

Niekedy je naozaj ťažké nájsť medzi ostatným jedlom to, čo práve hľadáme. Ale táto chladnička má skvelé riešenie: výsuvné poličky! Môžem ich jednoducho vysunúť ako zásuvku v skrini a siahnuť po tom, čo práve potrebujem.

Nemám rada plytvanie jedlom! Moja chladnička Indesit mi vďaka Flexi Boxu veľmi pomáha: tento rozumný box môžete umiestniť do rôznych teplotných zón. Napríklad 0° zóna je skvelá pre mäso a ďalšie citlivé potraviny, zatiaľ čo 5° zóna sa perfektne hodí pre ovocie a zeleninu. Jedlo vydrží dlhšie a chutí lepšie!

Ďalšia vec, ktorú som si zamilovala: môžete si upraviť usporiadanie mrazničky. Snažím sa variť dopredu a mať jedlo pripravené, aby sme ich v týždni mohli len rozmrazovať. Takže, ak chcem zmraziť niečo veľké, napríklad kačicu, jediné, čo pre to musím urobiť je vybrať priehradku a už mám pre ňu dostatok miesta.
Vymenovaním skvelých funkcií by som mohla kľudne pokračovať ďalej. A to najlepšie? Naozaj ich využívam. Sú tu skutočne preto, aby mi zjednodušili život.

Áno, Indesit je rozumný. Skoro rovnako rozumný ako mamy :)

Viac o Indesit kombinovaných chladničkách s mrazničkou eXtra sa dozviete tu.