Nový domov: čas na oslavu :)

Sťahovanie bolo stresujúce, ale nutné.
A teraz nastal čas na kolaudačnú párty!

Nový domov: čas na oslavu :)

Milovali sme náš starý dom. Naozaj.

Bolo to prvé miesto, kde sme bývali spoločne ako pár a prvé, ktoré sme taktiež spolu zariadili. A hlavne to bolo miesto, kde sme sa stali rodinou, z dvoch sme sa rozrástli na troch. Potom prišlo na svet naše malé dievčatko. Náhle sme boli už štyria, a tak nastal čas pozrieť sa pravde do očí. Prerástli sme náš malý dom. Bol čas na zmenu.

Aj smutní aj nadšení sme sa rozhodli nájsť nové bývanie pre našu rodinu. Ak ste už niekedy hľadali nové bývanie, viete, aké frustrujúce to môže byť. Trvalo to celú večnosť!

Áno, a tu to máme – o pár mesiacov neskôr sedíme v obývacej izbe nášho nového bývania. Je nám ešte trochu cudzie, prirodzene. Ale zmena je život: toto je teraz náš dom a čoskoro to bude aj náš nový domov.
Existuje lepšia príležitosť pre kolaudačnú párty? Na stretnutí s našimi starými priateľmi v novom dome je niečo krásne ukľudňujúce, mám pravdu?

Tak tu sme, niektoré naše veci ešte stále čakajú v krabiciach na to, až ich vybalíme a my čakáme na našich hostí, až prídu.

Áno, je tu ešte trochu neporiadok (Neviem, ako sa mi podarí roztriediť všetko naše oblečenie!), ale jedna vec je istá: kuchyňa je pripravená na kolaudačnú párty s večerou. Popravde, kuchyňa bola prvá miestnosť, ktorú sme naplánovali a zariadili.
Práve teraz, keď tu pobehujeme za deťmi a snažíme sa ich obliecť, som vrhla vďačný pohľad na našu umývačku riadov.

Bez nej by dnes večer žiadna kolaudačná párty nebola, to som si istá.

Vybrali sme si umývačku riadov Indesit eXtraspace. Je robusná, ľahko sa ovláda a skvelo funguje! Je v nej dostatok priestoru až pre 14 sád riadu (máme šťastie, pretože dnes večer nás bude 12!).

Tento malý poklad má všetky programy a funkcie, ktoré potrebujem (tie, ktoré využijem na rozdiel od všetkých tých nepoužiteľných pípaní a zvukov) vrátane programov odloženého štartu, ECO, polovičná náplň, intenzívneho cyklu a ďalších. Keď budem chcieť, môžem kľudne vybrať vrchný kôš a využiť 53 cm vysoký priestor.
Ničmenej, už sme zvládli obliecť deti a mám pocit, že počujem niekoho prichádzať k dverám. Je čas pripraviť sa na párty!

Áno, pomaly sa už tu začíname cítiť ako doma.

Viac o Indesit spotrebičoch eXtra môžete nájsť tu.