Kvalitný čas v kuchyni

Pravé srdce vášho domova: kuchyňa.

Kvalitný čas v kuchyni

V poslednej dobe sme videli viac než dosť rôznych kuchárskych predstavení majstrov šéfkuchárov.

Manžel a deti často doma utrúsia nejaké talianské alebo francúzske slovíčka týkajúce sa jedla. Dokonca vedia, ako správne napísať Crème fraîche.Ale je to celkom zábavné. Navzájom sa predháňame, kto pripraví chutnejšie a (niekedy tiež) zdravšie jedlá.

Kuchyňa sa stala našim zdieľaným bojovým poľom/laboratóriom. A milujeme to! Vždy som vedela, že kuchyňa je tým skutočným srdcom domova. Kým platí, že sme to, čo jeme, tak musí platiť, že kuchyňa je miestom, kde sa rozhodujeme, čím budeme.

Naša kuchyňa je plná spotrebičov Indesit z radu Aria. Vyzerá fantasticky: každý domáci spotrebič perfektne dopĺňa ďalší, všetky majú čistý a moderný vzhľad, ktorý naozaj milujem. Môže to znieť ako klišé, ale sú ako naša rodina: sme všetci rozdielni, ale sme pre seba stvorení.
Môj manžel môže pripravovať šťavnaté pečené mäso, zatiaľ čo my s dcérou chystáme na varnej doske zdravé vyprážané rezance takmer bez tuku. V rovnakú chvíľu skúša môj syn nejaké novinky v mikrovlnke. 

Varíme, smejeme sa a skvelo si to užívame.

Rad Aria nám všetko toto umožňuje. Vezmime si napríklad indukčnú varnú dosku. Zbožňujem všestrannosť, ktorú mi poskytuje. Vďaka nej môžeme používať panvice a hrnce všetkých veľkostí. A záverečné upratovanie je ľahké ako vánok.

Rúra má toľko skvelých funkcií, že často podozrievame môjho manžela, že v rámci súťaží podvádza.

Funkcia Turn&Cook je jednou z nich. Funguje presne takto: otočíte gombíkom a do hodiny máte na stole neskutočne chutné jedlo. Často sme medzi sebou diskutovali, kto bude rúru po pečení čistiť, ale táto má veľa inteligentných prvkov, ktoré robia čistenie naozaj ľahké, napríklad sklopný gril alebo vyberacie sklo dverí.

Uťahovali sme si z nášho syna, keď sa snažil pripraviť skvelé jedlá v našej mikrovlnnej rúre. Museli sme to odvolať… jeho jedlá sú jednoducho pochúťky. Mikrovlnná rúra Aria má špeciálny systém, vďaka ktorému sa všetky ingrediencie výborne uvaria (naša stará mikrovlnka zvládla pripraviť akurát tak mrazené alebo spálené jedlá).

Naša kuchyňa: je rušná, hlučná, živá.

Ale je to taktiež najlepšia miestnosť v dome - tá, kde sme si všetci blízki :)

Viac o spotrebičoch Indesit Aria môžete zistiť tu.