Moja práčka je môj stroj času

Šetrite energiu, vodu a (hlavne!) čas

Moja práčka je môj stroj času

Sadli sme si s manželom a urobili zoznam úloh, ktoré nás každý deň čakajú. Akonáhle sme náš zoznam dokončili a pozreli sa na neho, zistili sme, že nie je v našich silách všetko zvládnuť behom jedného dňa.

Na našom zozname bolo: deti, práca, domáce práce, nakupovanie, upratovanie, plánovanie, opravy a varenie. Keď sa nám úplným zázrakom podarilo získať nejaký čas naviac, snažili sme sa dostať do nášho dňa trochu odpočinku – film, kniha, večera vo dvojici (ha! Ešte si na ňu pamätáte?).

Vezmime si napríklad pranie. Bielizeň sa kopí a kopí až do nekonečna. Vo chvíli, keď vyberiem vypranú bielizeň z práčky, už tu mám pripravené aspoň ďalšie dve várky. Pranie bielizne môže doslova požierať váš čas. A pre rodičov je čas niečo veľmi cenného!

A čo ešte tak voda a elektrický prúd! Stáli nás doslova majetok.

Zrušili sme náš zoznam úloh a sústredili sa na niečo úplne iné - na stroj času.

Áno, stroj času.

Pár našich priateľov nám povedalo o práčkach Indesit MyTime, tak sme sa po nich pozreli. Presne niečo takéto sme potrebovali. Okamžite sme sa zbavili našej starej práčky a kúpili si novú MyTime práčku.

Teda! Aký to bol rozdiel!

Tento malý poklad má 6 ultra rýchlych programov od 20 (áno DVADSAŤ) do 59 minút v závislosti na typu náplne. Vložím bielizeň do vnútra a než sa stihnem porozhliadať je žiarivo čistá.

Od tej doby, čo máme práčku MyTime perieme častejšie, ale máme viac voľného času!

Ďalšou našou obavou boli úspory (samozrejme). Neúsporné spotrebiče spôsobujú mesiac čo mesiac zvyšovanie nákladov. Takže ako si vedie náš nový spotrebič?

Odpoveď: úžasne. Pri malých náplniach je úspora vody viac než 70%.

Takže áno, stroj času. Nie sme síce schopní cestovať do budúcnosti alebo minulosti. Ale určite si užívame ďaleko viac súčasnosť.

Viac o práčkach Indesit MyTime môžete najsť tu.