Vlastnosť matiek č. 1: organizácia času

Organizácia času je organizácia života.

Vlastnosť matiek č. 1: organizácia času

Nie som typ matky, ktorý vídavate na stránkach časopisov. Moje vlasy nie sú stále perfektne upravené a môj make-up (ak ho výnimočne mám…) taktiež nie.

Som skutočná matka s problémami skutočného života.

Našťastie žiadny z nich nie je vážný - málo času a neustále želanie si, aby sme vyhrali v lotérii (tým myslím, že by sme mohli mať o niečo viac peňazí!).

Sú to malé problémy, s ktorými sa možno stretávate aj vy, ale to by nemalo znamenať, že nie sú dôležité. Pevne verím v rozumnú organizáci času a peňazí. To nám pomáha zlepšovať naše životy.

Začína to samotným základom: domácimi spotrebičmi. Máme ich na to, aby nám pomáhali, a niena to, aby nám boli na obtiaž. Po dôkladnom porovnávaní parametrov, sme našli umývačku riadu Indesit eXtra. Dobrá cena a dobré funkcie.

Zoberte si napríklad funkciu Odložený štart. Vďaka nej môžete naplniť vašu umývačku a nastaviť začiatok cyklu na kedykoľvek cez deň alebo v noci.
Ak mám menovať jednu vec, ktorá ma skutočne rozčuľuje, tak je to drez plný špinavých riadov.

Ako sa hromadí celý deň, od raňajok až po večeru.

Tak sme jednoducho začali dávať naše špinavé riady rovno do umývačky, veď aj tak nemáme čas ich ručne umývať. Robíme to tak po každom jedle alebo maškrte.

Potom v noci, zatiaľ čo všetci spíme, sa naša Indesit umývačka zapne a pustí sa do práce. Prebudiť sa s pocitom upratanej kuchyne a umytých riadov je skutočne príjemné!

A ešte aj ušetríme peniaze. Nastavenie začiatku umyvacieho cyklu v noci totiž znamená, že minieme menej za elektrický prúd. Plus, náš spotrebič je energeticky úsporný a šetrí aj vodu.

Pre zhrnutie: trávim menej času v kuchyni, účty sú nižšie a naša kuchyňa je čistejšia! Trochu času naviac a úspor nám môže dlhodobo pomôcť byť zdravší, bohatší a (hlavne) šťastnejší.

Takže si pamätajte: organizácia času je organizácia života :)

Viac o spotrebičoch Indesit eXtra môžete nájsť tu.