Pranie: teraz jednoduché ako 1-2-3

Intuitívne spotrebiče robia váš život jednoduchším.

Pranie: teraz jednoduché ako 1-2-3

Moje žena je moja superhrdinka. To je pravda.

Pracuje na plný úväzok, má dve deti a skvelo sa stará o našu dobre fungujúcu domácnosť. Jasne, že jej pomáham, ale chýbajú mi jej organizačné schopnosti. V práci dokážem všetko plánovať a rozhodovať. Ale akonáhle sa jedná o náš domov… Väčšinou sa pýtam mojej manželky.
O väčšiu časť domácich úloh sa staráme spoločne (keď máte rodinu, zoznam úloh, ktoré musíte urobiť je proste nekonečný). Ale existujú isté veci, ktoré zvládne iba ona.

Jednou z nich je pranie.
Z nejakého nepochopiteľného dôvodu som úplne stratený, akonáhle dôjde na pranie. Rád opravujem veci a rád zisťujem ako veci fungujú. Ale práčka? To je pre mňa úplná záhada.

Lepšie povedané - tak to bolo predtým. Teraz máme novú práčku.

Pre jednoduchší život mojej ženy som sa rozhodol najsť novú práčku. Overenú. Už bol aj tak čas na výmenu našej starej.
Po krátkej dobe hľadania na internete som našiel spotrebiče Indesit Innex. To bolo presne to, čo som potreboval.

Prečo? Pretože zapínanie práčky Innex je neskutočne jednoduché, tu je celý proces:

a) naplňte ju bielizňou
b) zatlačte tlačidlo.

A je to! Doslova.

Žiadne nastavovanie programu pri každom praní bielizne, žiadne otáčanie gombíkom alebo tlačenie všelijakých tlačidiel. A iba 45 minút a naša bielizeň je perfektne čistá!
To všetko vďaka inteligentnému systému Push&Go, ktorý zvládnem ovládať aj ja.
Teraz je pranie bielizne také jednoduché, že ho zvláda aj náš desaťročný syn. Chce taktiež pomáhať mamičke (áno, je to malý anjelik).

Samozrejme naša nová práčka Indesit Innex má mnoho ďalších funkcií a programov (ECO cyklus, Cyklus proti zápachu, invertorový motor a veľa ďalších). Som si istý, že moji blízki ich všetky radi vyskúšajú.
Manželka má o niečo viac času, ja som vyhral nad mojimi obavami z prania a z nášho syna sa stal šikovný pomocník. Každý je víťaz!

Viac o spotrebičoch Indesit Innex môžete nájsť tu.