Nemáte dosť miesta? Vyberte si
správný spotrebič

V štvorčlennej domácnosti je voľné miesto vzácne.

Nemáte dosť miesta? Vyberte si 
správný spotrebič

Moja dcéra je vegetariánka. Ja držím neustále (niekedy celkom účinnú) diétu. Môj manžel a syn jedia veľa. A tým myslím naozaj veľa.
Čo to znamená? Komplikované jedlá a časová náročnosť na ich prípravu, a to je iba začiatok. Taktiež nám chýba miesto v chladničke. Jej otváranie bolo vždy nebezpečné vzhľadom k množiacemu sa jedlu vo vnútri. Alebo sa stalo, že naše potraviny upadli do zabudnutia v útrobách našej chladničky!
Bolo načase vybrať si novú chladničku. Po mnohých hodinách hľadania sme nakoniec našli ideálne riešenie pre našu rodinu.

Spotrebiče Indesit eXtra ponúkajú skvelé chladničky, ktoré majú všetko, čo potrebujeme. Poskytujú jednoduché riešenia našich problémov so skladovaním.

Vezmite si napríklad plytvanie jedlom. Úplne z toho šaliem! S našou starou chladničkou sa nám jedlo hromadilo v rôznych zákutiach, kde sa schovávalo až do uplynutia dátumu spotreby. Tomu je teraz vďaka rozumným výsuvným poličkám koniec. Jednoducho ich vysuniete a pozriete sa, čo sa na nich nachádza.
Jedlo nám taktiež vydrží dlhšie – vďaka používaniu Flexi Boxu. Tento rozumný box môžete umiestniť do rôzných teplotných zón. Napríklad 0° zóna je skvelá pre mäso a ďalšie potraviny, zatiaľ čo 5° zóna sa perfektne hodí pre ovocie a zeleninu. Jedlo vydrží dlhšie a chutí lepšie!

Ako som povedala, je nás doma dosť a každý s iným spôsobom stravovania. Je to veľmi náročné. Riešenie, s ktorým som nakoniec prišla ja (som matka, takže konieckoncov je to moja práca!), je variť jedlá dopredu a mať ich pripravené v mrazničke. Našťastie naša nová kombinovaná chladnička Indesit má mrazničku presne takú, akú potrebujem: môžem vybrať niektoré zásuvky, čo mi dáva extra priestor pre mrazenie veľkého množstva jedla. Super!

Viac o kombinovaných mrazničkách s chladničkou eXtra môžete nájsť tu.