Niekedy menej môže znamenať viac

Pokiaľ máte k dispozicii málo miesta, robte kompromisy
vo veľkosti, nie však v kvalite.

Niekedy menej môže znamenať viac

Dobre – toto bude znieť hrozne. Pamätám si časy, keď sme s manželom obaja padli do postele po náročnom pracovnom dni, domácich prácach a (hlavne) staraní sa o našu veľmi aktívnu dvojročnú dcérku. Niekedy sme sa pristihli, ako si hovoríme, že by bolo skvelé, keby už bola na univerzite a my mali zase náš dom pre seba.

Hovorila som vám, že to bude znieť hrozne. Ale, prosím o porozumenie, bol to iba vtip vyčerpaných rodičov. To je všetko.

V každom prípade, ten čas prišiel. Naša malá dcérka tak trochu vyrástla a chystá sa na univerzitu. A ako si teraz prajeme vrátiť čas, aby sme sa dostali späť do rokov, kedy bola malé batoľa.

Našla si malý (naozaj malý) byt, do ktorého sa sťahuje s jej najlepšou kamarátkou. Je sotva väčší než izbička, v ktorej vyrástla, ale obidve z neho majú obrovskú radosť.

Opýtala sa ma, či by som jej pomohla so zariaďovaním. Moje prvá rada bola: zaobstarajte si umývačku.
Je to jednoduché pravidlo č. 1 pre spokojné spolubývanie. Žiadne riady na umývanie = o 90% menej nezhôd. Zaručene.

Problém bol, že sme museli zvládnuť všetko vtlačiť do obmedzeného priestoru.

Hovorila som s niekoľkými kamarátmi a prehľadala web stránky, až som našla to pravé riešenie. Rad Indesit super úzkych spotrebičov. Bolo to presne to, čo sme potrebovali.

Vďaka super kompaktnej šírke 45 cm je dostatečne malá, aby sanám zmestila a ešte nám zostalo trochu voľného miesta!

Záleží nám na rodinnom rozpočte (ako všetkým rodinám, však?), takže sme sa trochu obávali ceny, ale ukázalo sa, že spotrebiče Indesit sú cenovo veľmi dostupné. Uf!

Taktiež má rôzne programy a funkcie, ktoré určite využijú. Rýchle umytie, polovičná náplň a mnoho ďalších.

Moje malé dievčatko (ako ju môj manžel stále volá) bude mať spoľahlivý, praktický a energeticky úsporný spotrebič za výbornu cenu.

Najlepšie zo všetkého: nebudú žiadne dohady o tom, kto je teraz na rade s umývaním riadu.

Viac o spotrebičoch Indesit Slimline môžete nájsť tu.