Máte málo miesta? Optimalizujte!

Obmedzený priestor neznamená obmedzené možnosti.

Máte málo miesta? Optimalizujte!

V našom dome máme nedostatok miesta. Každý kút sa zdá byť plný nábytku, detských hračiek a ďalších vecí (zvyčanie si už ani nepamätáme, že sme ich kupovali alebo že ich potrebujeme).

Vzhľadom k našim obmedzeným priestorovým možnostiam, musíme pri výbere domácich spotrebičov uvažovať rozumne. Naše pravidlo: musí byť dostupný, efektívny a dobre vyzerať.

Vezmite si napríklad práčku. Strávili sme veľa času výberom tej pravej. Taktiež sme si zamilovali myšlenku mať aj sušičku, ale vedeli sme, že by to príliš zaťažilo náš rodinný rozpočet. Ale po hodinách hľadania a pýtania sa v okolí sme objavili spotrebiče Indesit a ich práčky so sušičkou Innex. Bingo!

Na prvý pokus sme sa s cenou zmestili do nášho rozpočtu (uf!) a aj do našej maličkej kúpeľne.

Aj napriek tomu, že si to nechce môj muž priznať, domáce spotrebiče sú pre neho veľkou záhadou. Teraz dokáže aj on jednoducho nastaviť programy. Všetky sú jasne znázornené na našom novom spotrebiči, ktorý sa vďaka pár gombíkom a tlačidlám intuitívne ovláda.

Keď už hovoríme o programoch, naša nová práčka so sušičkou ich má naozaj veľa. A na moje prekvapenie sú všetky naozaj užitočné. Môj najviac obľúbený program je 45minutový Wash&Dry, ktorý, ako vám už isto napadlo, vyperie a vysuší bielizeň za 45 minút. Dokonalé!

Keď si nájdeme trochu voľného času (čo sa stáva málokedy…), chceme vyraziť s priateľmi na pohárik. Niekedy ale cigaretový dym alebo vlhko spôsobí nepríjemný zápach nášho oblečenia, ktoré ale nie je naozaj špinavé. V týchto prípadoch som si zamilovala program Prevzdušnenie: rýchlo osvieži oblečenie a zbaví ho nepríjemného zápachu..

Spomenula som už, že mám rada domáce spotrebiče s krásnym vzhľadom? Tak teda dobre – táto práčka so sušičkou Indesit bola navrhnutá talianskym dizajnérom Giorgettem Giugiarem. Je to dizajnový spotrebič!

Takže, pokiaľ máte obmedzený priestor, neznamená to, že máte obmedzené možnosti alebo že musíte hľadať kompromisy v kvalite. S našou Indesit práčkou so sušičkou sme nesmierne spokojní!

Viac o práčkach so sušičkou Indesit môžete nájsť tu.