Byť v správnom čase na správnom mieste

Zmeny sa dejú: sú súčasťou nášho života. Zvládajte ich s odvahou,
láskou a vynaliezavosťou.

Byť v správnom čase na správnom mieste

Moja dcéra už nie je malé dieťa. V jej 19tich rokoch by mi to snáď malo byť dostatočne jasné. Ale evidentne nebolo: pretože pri balení jej vecí na univerzitu, som nemohla uveriť tomu, že už je dosť stará na to, aby bývala sama bez matky a otca.

Ale, tak to skrátka je.

Poprosila ma, aby som jej pomohla vybaviť jej nový malý byt. Keď hovorím „malý“, myslím tým naozaj malý. Je sotva väčší než jej izbička, v ktorej vyrastala! Ale iba taký si môžeme dovoliť a je veľmi pekný, naozaj. A to najdôležitejšie, miluje ho.

Je to stále v procese, naozaj (ešte stále sa nerozhodla, kam ktorú poličku umiestni v jej mini kuchynke), ale to najdôležitejšie sme už zariadili.

Napríklad chladnička. Nedostatok miesta v kuchyni bol pre nás pekným orieškom. Potrebovali sme niečo malé, ale priestranné. Chcela som niečo praktické a spoľahlivé, ideálne aj energeticky úsporné – ako všetci študenti aj moja dcéra je večne bez peňazí a ušetriť na výdavkoch za elektiku je pre ňu veľmi dôležité.

Po chvíľke hľadania a pár diskusiách s priateľmi sme nakoniec vybrali nádhernú vstavanú chladničku Indesit. Sme s ňou obe veľmi spokojné!

Napriek tomu, že je to malý kompaktný spotrebič, ponúka dostatok miesta: na poličkách aj na dvierkach chladničky, priestranný mraziaci box a zásuvka na zeleninu. Sklenené poličky dodávajú chladničke pekný vzhľad aj veľkú odolnosť. A systém proti bakteriám zaručuje, že moja malá (áno, stále jej tak hovorím…) má jedlo dlhšie čerstvé. Menej plytvania prináša viac úspor. Dokonalé!

Šikovné sú taktiež obojstranné závesy. Celkové rozloženie miestnosti je tak trochu neobvyklé a potrebovali sme chladničku, ktorá sa bude otvárať zľava doprava. Akonáhle bola zapojená a na svojom mieste, perfektne zapadla medzi ostatné skrinky.

Viac o kompaktných chladničkách Indesit môžete nájsť tu.