Uvažujete nad kúpou novej mikrovlnnej rúry?
Pomôžeme vám.

Mikrovlnné rúry sú už dlhšiu dobu súčasťou kuchýň. Prvé mikrovlnky slúžili iba na ohrev a rozmrazovanie jedla. Dnešné moderné spotrebiče dokážu jedlo nielen zohriať, ale aj uvariť alebo upiecť.
Ponúkajú veľa funkcií a technológií, vďaka ktorým v nich môžeme variť chutné jedlá ako v bežných rúrach.

1. Pripravte si meter!

Jednou skvelou vecou na mikrovlnných rúrach je ich rozmer – sú malé, kompaktné a dávajú vám mnoho možností pri rozhodovaní, kam ich umiestniť.

Uistite sa, že pre vašu novú mikrovlnnú rúru budete mať dostatok priestoru a vhodné miesto. To je obzvlášť dôležité pri výbere vstavaných modelov. Tieto mikrovlnné rúry výborne zapadnú do štýlu vašej kuchyne a vyzerajú skvelo!

Pri vstavaných modeloch mikrovlnných rúr musíte však veľmi dobre vedieť presné rozmery miesta, kde bude váš nový spotrebič umiestnený.

2. Vyberte si vychytávky!

Technológia mikrovlnných rúr prešla dlhou cestou. Posledné modely ponúkajú mnoho zaujímavých funkcií, ktoré vám pomôžu pripraviť chutné jedlá každý deň.
Uistite sa, čo od vašej mikrovlnnej rúry očakávate a vyberte si takú, ktorá bude spĺňať všetky vami zvolené požadavky.
Tu je výber funkcií, ktoré ponúkajú mikrovlnné rúry Indesit:

Dizajn

Elegantné, štýlové a praktické.

Mikrovlnné rúry Indesit ponúkajú skvelý dizajn, najnovšie technológie a funkcie, vďaka ktorým uvaríte dokonalé jedlá.

LED displej

Plná kontrola, bez námahy.

Vylepšený LED displej na modeloch mikrovlnných rúr kolekcie Indesit Aria je intuitívny a ľahko na ňom nastavíte, čo potrebujete. Zobrazené ikony, displej a dotykové ovládanie zabezpečia, že varenie bude vždy hračka.

Gril

Perfektné zapečenie.

Mikrovlnné rúry Indesit z kolekcie Aria sú vybavené výkonným grilom, takže si môžete užiť plnými dúškami mnohostrannosť varenia v mikrovlnnej rúre doplnené o perfektne chrumkavú kôrku.

Prednastavené programy

Varte sebavedomo.

Mikrovlnné rúry Indesit z radu Aria vám uľahčia varenie ešte viac než kedykoľvek predtým, vďaka viacerým prednastaveným funkciám, ktoré automaticky nastavia potrebný výkon a čas podľa zvoleného AUTOprogramu.

Nech už pečiete pizzu alebo grilujete zeleninu, užijete si vždy dokonale uvarené chutné jedlá.

Kryt taniera

Pomocná pomôcka pre ohrev taniera.

Vďaka plastovému krytu taniera je vaša mikrovlnná rúra Indesit z rady Aria chránená pred zašpinením, takže vám odpadne práca s jej čistením.

Taktiež môžete variť dve jedlá naraz a vďaka krytu nedôjde k zmiešaniu oboch vôní.