2 sekundy, 1 tlačidlo, 0 starostí

Jedno zatlačenie tlačidla: to je všetko, čo musíte urobiť na vašej práčke, práčka začne pracovať sama. Je to také jednoduché.
 • Eco-friendly a úsporná
 • Rotácia bubna
 • Water Balance Plus
 • Vaše každodenné úspory.

  Cyklus ECO 30° poskytuje rovnaký prací výkon a výsledky ako programy s vyššou teplotou, takže si môžete vychutnať sviežu a čistú bielizeň, zatiaľ čo ešte ušetríte peniaze a pomôžete životnému prostrediu.

 • Väčšia sila vášho pracieho prostriedku.

  Špeciálne pohyby bubna boli navrhnuté tak, aby efektívne pomáhali odstraňovať škvrny a zvyšovali účinnosť vášho pracieho prostriedku. Každé otočenie rozmaznáva vaše oblečenie a dodáva mu čistotu.
  Výborná kontrola motora redukuje vibrácie vo všetkých pracích fázach vrátane procesu odstreďovania, takže máte istotu príjemného ticha.

 • Iba toľko vody, koľko potrebujete.

  Inovativný senzor optimalizuje spotrebu vody v každej fáze pracieho cyklu a používa iba potrebné množstvo pre dané množstvo bielizne.
  Ako bonus k šetreniu vody sa môžete tešiť taktiež z energetických úspor, pretože je ohrievané jej menšie množstvo.

Technológia Push & Wash

Technológia turbo programovania

Jedno zatlačenie tlačidla: to je to jediné, čo potrebujete pre zapnutie vašej práčky, o ostatné sa postará práčka sama. Už za 45 minút sa môžete tešiť z čisto vypranej bielizne bez škvŕn.

Cyklus proti zápachu

Inovatívne pohyby bubna, extra plákanie na konci cyklu a priebežná kontrola teploty zbaví vaše oblečenie zápachu od potu, dymu alebo mastnoty.

Proti škvrnám

Pre dôkladné odstránenie rôznych typov škvŕn.

 • Od jedla – odstránenie škvŕn od omáčok, dresingov, vína.
 • Z práce– odstránenie škvŕn, napríklad od atramentu alebo make-upu.
 • Z prírody – odstránenie škvŕn napríklad od trávy alebo bahna.

Rýchly cyklus

Vyberte si program podľa času, ktorý máte na pranie k dispozícii.

 • 9 minút: najrýchlejší osviežovací cyklus na trhu.
 • 30 minút: krátký cyklus na 30°C je ideálny pre zmiešanú bielizeň
 • 1 hodina: prací cyklus na 60°C je výbornou kombináciou času a pracích výsledkov.

Zrýchlený cyklus

Potrebujete narýchlo odísť a nechcete nechávať vašu práčku zapnutú? Jednoducho zatlačte tlačidlo Zrýchlenie cyklu a práčka preskočí fázu plákania a žmýkania, aby mohla ukončiť prací cyklus už za 20 minút.

Sport

Tri špeciálne vyvinuté programy pre športovú činnosť celej rodiny, ktoré zaručujú perfektný vysledok prania topánok, športového vybavenia a funkčnej bielizne.

Prešívané odevy

Jemný cyklus pomáhajúcí vám ušetriť čas a peniaze udrží vaše prešívané odevy a deky pekne mäkké a nadýchané.

Samočistiaci program

Špeciálne vyvinutý program pre čistenie vašej práčky bez používania extra čistiacich prostriedkov. Pravidelné používanie tohto programu vám zaručí, že vaša práčka bude vždy hygienicky čistá a zvýši to taktiež jej životnosť. Program pri teplote 90°C odstráni všetky nečistoy z práčky a jej vnútorných častí, ktoré môžu spôsobovať nepríjemný zápach.

Evolúcia dizajnu

Čisto talianský dizajn

Spoľahlivý, masívny, nádherný. Váš spotrebič dizajnového radu Innex má neprekonateľne jednoduché ovládanie v kombinácii s atraktívnym talianskym dizajnom.

Jednoduché a intuitívne

Jednoduché a intuitívne

Všetko, čo potrebujete, zbadáte na prvný pohľad

Všetko na vašej práčke Innex je navrhnuté pre jednoduché a intuitívne ovládanie: Push&Wash tlačidlo je ľahko viditeľné vďaka výraznej modrej farbe. Programy a cykly sú jasne rozdelené, takže ľahko nájdete ten, ktorý práve potrebujete. Všetky špeciálne funkcie a vlastnosti sú doplnené jasným popisom na ovládacom paneli s novým dizajnom. Jednoduché, však?

Toľko miesta, koľko potrebujete

Toľko miesta, koľko potrebujete

Extra veľké dvierka práčok Innex zjednodušujú vkladanie a vyberanie bielizne. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné a ľahké otváranie.