2 sekundy, 1 stlačenie, O problémov

Jedno tlačidlo pre čistú a suchú bielizeň*

* Po spustení spotrebiča stačí len 1 stlačenie.

 • Push&Go
 • Wash & dry
 • Anti Stain
 • Airfresh
 • Rapid 30’
 • Push&Go

  Jedno stlačenie gombíka: to je všetko, čo potrebujete pre zapnutie vášho spotrebiča, nastavenie programu a spustenie pracieho a sušiaceho cyklu. Je to také jednoduché

  * Po spustení spotrebiča stačí len 1 stlačenie.

 • Wash & dry 45

  Wash & dry zahŕňa rýchly a efektívny 15 minútový prací cyklus, po ktorom nasleduje 30 minútový cyklus sušenia. Špeciálna technológia Wash & dry zaisťuje, že vaše odevy budú jednoduché na žehlenie a pripravené na nosenie.

 • Zbohom, nepoddajné škvrny.

  Vyberte si typ škvrny a zvyšok nechajte na vašej práčke so sušičkou: automaticky vyberie najvhodnejšie nastavenie umývania pre jej odstránenie. Posaďte sa a relaxujte. Jedlo: víno, ovocie, dressingy, omáčky a iné organické škvrny. Práca: atrament, motorové oleje atď. Outdoor: blato, tráva a ďalšie škvrny zo života vonku. Pre bavlnené a syntetické cykly pri 30 ° až 60 ° C.

 • Airfresh

  Cyklus AirFresh osvieži vašu čistú bielizeň len za 30 minút. Vďaka špeciálnemu pohybu bubna preniká teplý vzduch hlboko do vlákien a pomáha tak odstraňovať dym, mastnotu a ďalšie častice.

 • Rapid 30’

  The ideal programme when there is no time: only 30 minutes to complete the cycle.

Tecnología Push & Go

Turbo programming technology

One push of a button: that’s all it takes to set the programme and start the wash cycle*. In 45 minutes, you’ll have spotlessly clean laundry.

*1 push is needed after initially switching on the appliance.

Overené pranie

2 sekundy: jednoduché zatlačenie tlačidla.

1 tlačidlo: pre zapnutie vášho spotrebiča, zvoľte a potvrďte Wash&Dry program - ideálne pre bavlnené i syntetické tkaniny naraz.

0 starostí: vynikajúce pracie výsledky, ktoré ľahko vyžehlíte.

Oddychujte, my sa o všetko postaráme

* Po spustení spotrebiča stačí len 1 stlačenie.

Evolúcia dizajnu

Čisto talianský dizajn

Spoľahlivý, masívny, nádherný. Váš spotrebič dizajnového radu Innex má neprekonateľne jednoduché ovládanie v kombinácii s atraktívnym talianskym dizajnom.

Jednoduché a intuitívne

Jednoduché a intuitívne

Všetko, čo potrebujete, zbadáte na prvný pohľad

Všetko na vašej práčke Innex je navrhnuté pre jednoduché a intuitívne ovládanie: Push&Go tlačidlo je ľahko viditeľné vďaka výraznej modrej farbe. Programy a cykly sú jasne rozdelené, takže ľahko nájdete ten, ktorý práve potrebujete. Všetky špeciálne funkcie a vlastnosti sú doplnené jasným popisom na ovládacom paneli s novým dizajnom. Jednoduché, však?

Toľko miesta, koľko potrebujete

Toľko miesta, koľko potrebujete

Extra veľké dvierka práčok Innex zjednodušujú vkladanie a vyberanie bielizne. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné a ľahké otváranie.