Nová umývačka riadu pre všetky veľkosti

Užite si eXtra výsledky už za hodinu
 • Nový eXtra cyklus
 • Invertorový motor
 • Program eXtra light
 • Priestor pre všetko, od S do XXL veľkosti

  Nový cyklus umývačiek riadu eXtra je špeciálne navrhnutý pre umývanie veľkého typu riadov akými sú panvice, mriežky z varných dosiek, formy na pizzu a ďalšie.
  Jednoducho vyberte horný kôš a užívajte si 53 cm vysoký priestor spolu s lesknúcim sa riadom.

 • Proti zaschnutým škvrnám.

  Kombinácia invertorového motora a inovatívneho hydraulického systému vám zabezpečí perfektné umytie aj extra špinavých riadov už za hodinu.

 • Špeciálna starostlivosť o krehké riady.

  Program eXtra light je špeciálnym riešením pre umývanie veľkých, krehkých riadov s maximálnou starostlivosťou.

Extra hygiena

Pre váš pokoj

Nový cyklus je špeciálne navrhnutý pre umývanie detských hračiek, kojeneckých fľašiek, detských príborov a nádob, aby bola zbezpečená dokonalá starostlivosť a hygienické umytie.

Baby Care

Pre riady bez baktérií

Cyklus Baby Care je navrhnutý tak, aby účinne odstraňoval 99,9999 % baktérií a zabezpečil tak hygienu bez kompromisov pre celú rodinu, obzvlášť pre deti a batoľatá. Baby Care poskytuje jednoduché a efektívne umývanie a sušenie každého predmetu, nie len riadov, ale taktiež hračiek a ostatných detských vecí, ktoré potrebujú dôkladné čistenie.

BabyZoo

Mať všetko stále čisté je jednoduché ako decká hra

BabyZoo od Indesit je špeciálny vkladací kôš s upraviteľným priestorom pre zabezpečenie dôkladného umytia detských fľaštičiek a cumlíkov, príborov a tanierov. Všetky predmety sú od seba oddelené, takže v priebehu cyklu sa voda a umývací prostriedok dostane ku všetkým jeho častiam. Po skončení umývania môžete vkladací kôš BabyZoo so všetkými sterilizovanými vecami vybrať a nechať ich na ňom uskladnené.

*Pre úplnú sterilizáciu vám doporučujeme využiť doplnkové čistenie využívajúce sterilné riešenie.

Čistý talianský dizajn

Umývačky riadu Indesit eXtra sú krásne a atraktívne. Vyberte si váš obľúbený vzhľad: nerezovú alebo bielu.

Maximálna efektivita

Umývačky riadu Indesit eXtra nevyžadujú žiadne ručné predumývanie: pri Eco a normálnych programoch je oplachovanie zabezpečené samotnou umývačkou riadu. Maximálny výkon môže byť dosiahnutý pomocou automatických programov a vďaka senzorom znečistenia a invertorovému motoru, ktoré optimalizujú všetky parametre umývania.

Jednoduché a flexibilné používanie

Napĺňanie a vyberanie riadu z umývačiek riadu Indesit eXtra je jednoduché a bezpečné vďaka košom, navrhnutým pre maximálnu flexibilitu. Koše pojmú až 14 sad riadov. Veľké hrnce sa jednoducho vojdú do spodného koša vďaka zvíhaciemu systému horného koša, s jeho použitím získate naviac až 3,5 cm ďalšieho miesta.

Minimálna spotreba.

S umývačkami riadu Indesit eXtra klesla spotreba vody iba na 9 litrov (približne o 44 % menej než u bežných umývačiek riadu*) pri umytí až 14 sád riadov.
Rad Indesit eXtra dosiahol energetickú triedu A+++. To znamená skvelé umývacie a sušiace výsledky s energetickou spotrebou menšou o 20 % než u A+. Takže zníženie výdavkov za energiu a s ohľadom aj na životné prostredie, je teraz ľahšie pre každého.
*V porovnaní s umývačkou riadu, ktorá má spotrebu 16 litrov vody.

Technológia a bezpečnosť

Všetky umývačky riadu Indesit eXtra majú technologicky pokročilý systém pre zabezpečenie maximálnej pohody v priebehu cyklu. Nový, praktický senzor zareaguje v prípade tvorby peny alebo upchatého filtra a vyrieši problém úpravou rýchlosti motora či dodávky vody, bez toho aby muselo dôjsť k prerušeniu umývacieho cyklu. V prípade nepredvídaných zmien tlaku vody alebo prerušenia dodávky vody v potrubí, sytém Water Stop okamžite prestane vodu čerpať a uzavrie ventil takže sa umývačka zastaví.
Systém Overflow zabezpečuje inteligentnú kontrolu nad tým, koľko vody sa do umývačky privádza. Ak je množstvo potrebnej vody prekročené, systém preruší umývací cyklus a prebytočnú vodu vypustí.

Tichosť

Umývačky riadu Indesit sú také tiché, že sa vedľa nich môžete v kľude venovať niečomu inému. Invertorový motor a otestované materiály zaručujú tiché umývanie v noci vďaka zníženiu hladiny hluku iba na 44 dB, čo je porovnateľné s tichým rozhovorom.

Programy a funkcie

Umývačky riadu eXtra majú veľké množstvo programov a funkcií pre každú príležitosť: od ECO programov až po INTENZÍVNE umývanie, od rýchleho cyklu RAPID 40° cez POLOVIČNÚ NÁPLŇ až po možnosť ODLOŽENÉHO ŠTARTU.

Spoľahlivosť

Vnútrajšok umývačiek riadu eXtra je zhotovený zo 100% z nerezu, materiálu, ktorý maximalizuje umývací i sušiací výkon a zaručuje perfektnú hygienu a trvanlivosť.