O nás


Táto časť bola vytvorená pre našich zákazníkov a tých, ktorí sa iba začínajú zoznamovať so svetom výrobkov Indesit. Radi by sme vám ponúkli našu skúsenosť, poskytli dôležité odporúčania pre vaše domáce spotrebiče a tým zjednodušili váš život.

Indesit – „My pracujeme, vy sa bavte“

Indesit je značka určená najmä pre mladých ľudí - hravá, trendy a plná energie v duchu sloganu "We work, you play" (My pracujeme, vy žite). Práve Indesit by mal byť značkou prvých domácich spotrebičov, ktoré si zaobstará novo vznikajúca mladá domácnosť. Popredným dizajnérom značky Indesit je už od roku 1995 Giorgetto Giugiaro, zakladateľ spoločnosti Italdesign známej predovšetkým vďaka automobilovému dizajnu. V spotrebičoch Indesit sa snúbi účelový dizajn, osobitý štýl, jednoduchá obsluha, spoľahlivosť a kvalita založené na inovatívnych riešeniach pre každodenný život. Rada úsporných chladničiek Icon alebo inteligentné práčky, sušičky, umývačky a chladničky Prime vybavené Smart Technology sú toho dôkazom.

Indesit a sponzoring

Indesit je hrdým sponzorom známych tímov ako sú AC Milan, Paris Sant Germain alebo Arsenal

Odporúčania

Užitočné informácie

Ste si istí, že viete všetko o úsporách energie, voľbe najvhodnejšieho spotrebiča pre vašu potrebu a starostlivosti o vašu bielizeň? Čítajte odporúčania našich expertov a otestujte sa. Objavte množstvo užitočných informácií!