Novinky

Nová práčka Eco Time je najlepším pomocníkom pre úsporu vody, času a energie: voľba Energy Saver, programy Zóny 20°C a činnosť nového senzoru Water Balance zaručujú optimálne výsledky prania pri maximálnej energetickej úspore.

Senzor Water Balance meria hmotnosť bielizne vo všetkých fázach prania, aby bolo do bubna práčky načerpané len nevyhnutné množstvo vody. Tým je zaručená minimálna spotreba energie pri jej zohrievaní.


Voľba Energy Saver zaručuje maximálnu úsporu energie, až 70% v porovnaní s cyklom Bavlna 30°. Vďaka špeciálnemu pohybu bubna je možné získať výsledky pracieho cyklu 30°C pri nižších teplotách.

Energetická trieda

Energetická trieda A++ dosiahnutá u práčok Indesit Eco Time je dôkazom ich energetickej účinnosti a zaručuje maximálnu úsporu energie vo všetkých fázach prania a pre všetky množstvá bielizne.

Zóna 20°C

Pracie cykly Zóny 20°C sú navrhnuté na pranie odevov pri nízkych teplotách (20° C) pri zaručení výsledkov cyklu 40°C a s úsporou energie až 40%. Špeciálny pohyb bubna je využitý pri každom programe pre optimalizovaný účinok pracích prostriedkov a dokonalé odstranenie nečistôt škvŕn.

Úspora energie

Indesit vyvinul voľbu Energy Saver pre dosiahnutie úspory energie až 70% v porovnaní s programom Bavlna 30°C! Pri použití s programami Bavlna, Syntetiká a Džínsy, voľba Energy Saver zaručuje výsledky pracieho cyklu 30°C pri nižších teplotách.

Úspora času

Voľba Eco Time použiteľná so všetkými programami pre bavlnu a syntetické látky umožňuje prať až 3 kg ľahko znečistených odevov až o 30% rýchlejšie než štandardný program pre bavlnu.

Úspora vody

Senzor Water Balance v práčkach Eco Time je aktívny vo všetkých fázach pracieho cyklu, kedy meria aktuálnu záťaž bielizne, čím je do bubna načerpané len množstvo vody skutočne potrebné pre množstvo bielizne.

Práčky Indesit Eco Time ponúkajú širokú škálu programov.
Vďaka špeciálne navrhnutému bubnu umožňujú práčky Indesit prať bežne znečistenú bielizeň efektívnejšie a so skvelou starostlivosťou, a to aj pri rýchlom praní.

Špeciálne programy

Program Džínsy umožňuje dôkladne prať denimové tkaniny bez toho, aby došlo k poškodeniu vlákien alebo k ich vyblednutiu.

Program Expres umožňuje osvieženie mierne znečistenej bielizne ( až do 1,5 kg ) len v 15 minutách.

Technológia Indesit bola využitá aj pri tvorbe špeciálneho programu na pranie obuvi : pri cykle Special Shoes sa bubon otáča tak, aby bolo zabránené poškodeniu obuvi.

Programy Sport Intensive a Sport Light sú navrhnuté na pranie viac či menej znečistených športových odevov s ohľadom na všetky špeciálne druhy tkanín pri dosiahnutí optimálnych výsledkov.